Robotyzacja.com

..robotyka wokół naszych myśli

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Legalny pakiet MS Office?

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Czy masz legalny pakiet MS Office? Według statystyk publikowanych przez firmę Microsoft 35% oprogramowania na świecie jest podrobione lub nielegalne. {mosgoogle}

Po latach cichego przyzwolenia na piractwo zapewniającego duży udział w rynku Microsoft przechodzi do ofensywy mającej na celu sprawdzanie legalności kopii swojego oprogramowania.
  • Microsoft kupił firmę specjalizującą się w weryfikacji oryginalności oprogramowania zainstalowanego na komputerach PC.
  • Za pośrednictwem Internetu firma włącza to oprogramowanie do pakietów MS Office zainstalowanych na komputerach użytkowników.
  • Business Software Alliance wprowadza w życie plany wyłapywania osób łamiących licencje, na przykład w Wielkiej Brytanii oferuje ogromne sumy dla życzliwych osób, które wskażą firmy korzystające z pirackich kopii.
  • Umowa licencyjna firmy Microsoft jest bardzo skomplikowana - bardzo łatwo jest ją błędnie zinterpretować.

Jeśli posiadasz kopię MS Office na komputerze w pracy, w szkole, w domu - czy wiesz, skąd się tam wzięła?

Na szczęście istnieje coś równie dobrego. Całkowicie legalnego i darmowego. OpenOffice.org 2 to rozbudowany pakiet aplikacji biurowych, funkcjonujący podobnie do MS Office. OpenOffice.org 2 ma wszystkie potrzebne funkcje: przetwarzanie tekstu, arkusze kalkulacyjne, prezentacje i wiele, wiele więcej. Potrafi nawet używać formatu plików MS Office (.doc, .xls, .ppt), więc nie musisz przepisywać nic na nowo. Co więcej, ma funkcje, których brak w MS Office, takie jak eksport do plików pdf.

Jeśli potrafisz obsługiwać MS Office, z pewnością poradzisz sobie z OpenOffice.org 2. Badania wykazały, że jest dziesięć razy taniej przesiąść się na OpenOffice.org 2 niż na MS Office 2007.

Ankieta portalu ITWire wykazała, że 86% użytkowników wolałoby OpenOffice.org 2, zamiast kupować MS Office 2003.

Na co więc czekasz? To nic nie kosztuje. Jeśli Ci się spodoba, dostaniesz OpenOffice.org 2 na zawsze. Spokój ducha za darmo.

Pobierz legalną  wersje z działy download.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Szukaj artykułu

Partnerzy